Psí spřežení

pes_clanek06Jízdy se psím spřežením pro někoho romantika drsného zasněženého severu z dobpes_clanek05 dobývání zlata na Aljašce, pro jiného nezbytný doopravní prostředek pri lovu tuleňů v Grónsku, či při dobývání Severního a Jižního pólu, pro dalšího vrcholný sportovní zážitek se spoustou adrenalinu, ale pro každého nádherný zážitek z příjemných chvil strávených se psy, psím spřežením v přírodě. Jet zasněženou krajinou, kde sníh praská, psi oddychují a vy sedíte teple zachumláni v teplé dece. To vše Vám můžeme splnit

pes_clanek04Stačí Nás navštívit každou středu a to od 12:00 do 16:00, kde Vás na 500m dlouhém okruhu provezeme a seznámíme se základy psího spřežení. Zodpovíme jakoukoliv otázku, která Vás zajímá ohledně psího spřežení.

Cena    –    70 Kč    –    1okruh

Počet osob je kvůli velikosti spřežení limitován a může ho tedy v jednu chvíli absolvovat pouze :

  • jeden dospělý
  • jedno dítě
  • dvě menší děti
  • dospělý + dítě do 10 let (40 kg

pes_clanek03

Sedět v teple na saních a nechat se táhnout smečkou nádherných psů. To nezažijete nikde jinde než u nás. Krásná příroda a splynutí člověka se zvířetem v jedno. Zkušený muscher povede saně a celou smečku bezpečnou cestou. To vše je ale potřeba domluvit. Aby vše tak jak si budete přát.